Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve o visokom naponu
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodošli na forum vezan uz visoki napon

 

 Časopisi SAM svoj majstor.

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
pajser
Admin
pajser


Broj postova : 153
Points : 203
Join date : 27.08.2009
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Časopisi SAM svoj majstor. Empty
PostajNaslov: Časopisi SAM svoj majstor.   Časopisi SAM svoj majstor. I_icon_minitimepet 28 kol 2009 - 19:38

Stalno po internetu gledam kako ljudi traže te časopise, i ja sam tražio jer su odlični, i tako nakon 6 mjeseci potrage, odem ja sa dedom na vikendicu, kad ono, on meni da kofer pun tih samova. Pa evo, sutra počinje skeniranje, pa ću ih stavljat na forum.
[Vrh] Go down
stefaca

stefaca


Broj postova : 21
Points : 29
Join date : 27.08.2009
Age : 40
Lokacija : Bor

Časopisi SAM svoj majstor. Empty
PostajNaslov: Re: Časopisi SAM svoj majstor.   Časopisi SAM svoj majstor. I_icon_minitimepet 28 kol 2009 - 19:42

to su bili extra casopisi. znam da ih je caletov prijatelj imao na gomile i kao suntav sam citao o zvucnik kutijama Wink
[Vrh] Go down
pajser
Admin
pajser


Broj postova : 153
Points : 203
Join date : 27.08.2009
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Časopisi SAM svoj majstor. Empty
PostajNaslov: Re: Časopisi SAM svoj majstor.   Časopisi SAM svoj majstor. I_icon_minitimepet 28 kol 2009 - 19:45

današnji časopisi mu nisu ni do koljena. Prije sam čitap ABC tehnike, ali ni oni nemaju više ništa.
[Vrh] Go down
pajser
Admin
pajser


Broj postova : 153
Points : 203
Join date : 27.08.2009
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Časopisi SAM svoj majstor. Empty
PostajNaslov: Re: Časopisi SAM svoj majstor.   Časopisi SAM svoj majstor. I_icon_minitimesub 29 kol 2009 - 9:34

Kao što sam i obečao, stižu časopisi, evo jednog, ostali stižu uskoro.
Ovdje možete skinuti SAM 2/81.
Skenirao sam samo djelove o elektronici, ali ako neko nađe u kazalu još nešto što ga zanima nek kaže, skenirat ću i to.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Časopisi SAM svoj majstor. Empty
PostajNaslov: Re: Časopisi SAM svoj majstor.   Časopisi SAM svoj majstor. I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Časopisi SAM svoj majstor.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Nema čega nema :: Pričaonica-
Forum(o)Bir: